Година психолога до Європейського дня протидії торгівлі людьми

Наша зустріч була присвячена Європейському дню протидії торгівлі людьми в сучасному світі. Це досить поширена проблема сьогодення і в засобах масової інформації все частіше з'являються матеріали про сучасне рабство - торгівлю людьми. Поки наша держава вчиться захищати своїх громадян, вони повинні самі потурбуватися про себе, бути юридично грамотними, знати, де на них може чатувати небезпека, учитися на гіркому досвіді інших, уміти себе захищати. Саме тому метою заняття було підвищення рівня поінформованості учасників щодо проблеми торгівлі людьми, формування цінностей, осмисленості сенсу буття та життєвої моралі.

Година психолога складалась з перегляду документального відео-фільму «Життя на  продаж», роль ведучої в якому виконала популярна співачка Джамала. Шляхом відтворення реальних подій та справжніх свідчень жертв було показано страшні подробиці торгівлі людьми. Фільм навчає людей, як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном. Після перегляду фільму відбулося обговорення з використанням тренінгових вправ та ігор (Мозковий штурм «Торгівля людьми – це ….», гра «Вгадай, хто це: торговець або жертва?» та ін).