В урочистій атмосфері 30 червня пройшло одне із найбільш пам’ятних свят - випускний вечір студентів Хіміко-технологічного коледжу.

110 вчорашніх студентів приймали привітання від викладачів, друзів, батьків.

Привітала випускників зі святом директор коледжу Сорока Тетяна Іванівна. Вона підкреслила, що подія ця водночас і радісна, й сумна. Радість від того, що випускники отримали путівку в самостійне професійне життя. Сумним цей день став тому, що студенти залишають стіни коледжу. Директор побажала випускникам міцного здоров’я, натхнення, гідної зарплати, добрих друзів на життєвому шляху.

Від імені керівників випускних груп слово взяла викладач Хабарова Лариса Михайлівна. Вона побажала молоді перемог у подальшому житті, а також порадила не втрачати інтерес до обраного фаху й ніколи не забувати про рідну альма-матер.

У відповідь випускники Зоря Анастасія та Соколик Владислав подякували викладачам та співробітникам коледжу за терпіння, професіоналізм.

В урочистій атмосфері директор Сорока Т.І. вручила випускникам 2017 року дипломи. До речі, цього року на рахунку випускників було 5 з відзнакою.

Наприкінці свята представникам випускних груп було даровано коровай як символ щастя й достатку.

Дорогі наші випускники!

Вітаємо вас зі святом й погожого вам всім вітру! Ми завжди чекаємо на вас у стінах рідного коледжу й будемо раді зустрічі з вами.

Подальших успіхів вам у житті, кар’єрі та навчанні!

У складі офіційної делегації від міста Шостка було відправлено завідуючого електромеханічного відділення Пату Павла Сергійовича у місто-побратим Шостки Жодіно (Республіка Білорусь). Делегація налагодила контакти з мером міста Жодіно, відвідала фермерські господарства в агромістечках біля Жодіно, а також виставку сільскогосподарської техніки "Белагро-2017" та белорусько-китайський індустріальний парк "Великий камінь". Делегацію було запрошено на святкування дня міста Жодіно 3 липня.

19 та 27 червня відбувся захист дипломних проектів в групі ЕА-13. Всі студенти показали високий рівень знань з сучасних засобів автоматизації та вільне володіння теоретичним матеріалом.

22 і 23 червня 2017 року відбувся захист дипломних проектів студентів груп   Т-13 і ТИ-13. До захисту були допущені 17 студентів, 11 з них захистили проекти на «відмінно» і «добре». Студенти Ковальова Юлія, Кохан Катерина, Нестерова Катерина, Симутіна Світлана, Кукарешнікова Вікторія, Оніщенко Влада і Риман Віра підготували презентацію до захисту дипломних проектів і отримали відмінну оцінку. Ковальова Юлія отримала диплом з відзнакою.

Всіх вищевказаних студентів можна без сумніву рекомендувати для подальшого навчання у вищих навчальних закладах   ІІІ і ІV рівнів акредитації.

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ – ТЕХНОЛОГІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ!

19 та 20 червня відбувся захист дипломних проектів в групах М-13 і ТМ-13. Під час захисту студенти продемонстрували високий рівень знань
з теоретичної та практичної підготовки за час навчання у коледжі.