4 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, на базі СК «Свема» пройшов традиційний міський конкурс «Нумо, хлопці!». Мета його – активізація військово-патріотичної та спортивно-масової роботи серед допризовної молоді міста.

Показати свою вправність та вишкіл взялися чотири команди з різних навчальних закладів міста: Шосткинського медучилища, Хіміко-технологічного коледжу, Вищого професійного училища № 19, Центру професійно-технічної освіти.

Одягання захисного комплекту бійця, протигаза, заряджання магазину, естафетна смуга перешкод  - усі ці завдання  оцінювало компетентне журі. Крім того, глядачів приємно вразили підготовлені командами візитні картки.

У підсумку перше місце вибороли юнаки з Шосткинського медучилища. Команда коледжу під промовистою назвою «кожедубівці»  посіла в Конкурсі друге  місце,  розділивши його з гравцями Вищого професійного училища.  Центр професійно - технічної освіти – на ІІІ місці.

Наші хлопці в синьо-жовтих спортивних костюмах ще раз довели: традиції славетного земляка, льотчика Кожедуба, не меркнуть з часом. А наш навчальний заклад готує гідну зміну, справжніх патріотів, які зможуть захистити рідну землю, бо гартують для цього свою волю й бойовий дух.

З 29 листопада по 3 грудня у м. Вінниці пройшов  турнір із футзалу в рамках Спортивних ігор України серед студентів коледжів і технікумів. Тут виступили збірні з 14 областей. Честь Сумщини захищала команда Хіміко-технологічного коледжу імені Івана Кожедуба, посилена декількома гравцями з Путивльського педагогічного коледжу.

Команди були розділені на 4 групи. Наші футзалісти двічі упевнено перемогли: дніпропетровських футболістів вони переграли з рахунком 5:1, команду Донецької області – 6:1.

У півфіналі команда Сумщини зустрілася з господарями турніру — збірною Вінниччини. Наші обіграли суперника з рахунком 3:1 і вийшли у фінал. У вирішальному матчі команда, на жаль, поступилася іванофранківцям з рахунком 2:6.

У складі срібних призеров, яких тренував Андрій Брюховецкий, виступили Максим Гарбуз, Богдан Буханченко, Тимур Васильцов, Арсен Гурєєв, Роман Тиснуть, Руслан Тиснуть, Андрій Петрушенко, Владислав Щербань, Руслан Нещерет, Олексій Чернов, Іван Сенченко, Ярослав Москаленко.

Вітаємо срібних призерів з перемогою!

28 листопада відбулись спільні збори батьків і студентів ІІ курсу електромеханічного відділення.

Завідувач  відділення П.С.Пата виніс на обговорення важливі питання, а саме:

• складання ДПА з української мови у форматі ЗНО;
  • мотивація до успішного завершення семестру;
  • користування мобільними телефонами в процесі навчання.

Практичні рекомендації щодо успішного складання ДПА з української мови надала викладач Н.І.Щасна.

Про вплив сучасних девайсів на рівень успішності, психічне та фізичне здоров’я, рівень комунікабельності розповіла практичний психолог Ю.Є.Сергієнко.

Насильство в сім’ї: знати, щоб уникнути та допомогти

У рамках акції «16 днів проти насильства», яка проходить у нашому коледжі, студенти ІІ курсу писали власне висловлення на тему: «Насильство в сім’ї руйнує її».

Твір треба було написати у форматі ЗНО, щоб відшліфувати на практиці навички написання найважливішого завдання.

Студенти поділилися своїми думками щодо рецептів запобігання насильству в родині, висловили переконання, що будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї стосовно іншого є неприпустимими з точки зору як закону, так і моралі.

До слова: в Україні щороку реєструється близько 150 тис. повідомлень до поліції про насильство в сім’ї. За оцінками експертів – це, у кращому випадку, лише 10 % від реальної кількості фактів;

- в абсолютній більшості випадків - до 97 % - жертвами насильства в сім’ї стають жінки.

23 листопада до коледжу завітали представники Шосткинського інституту. Під час зустрічі зі студентами випускних груп вони надали інформацію про те, як можна стати студентом інституту, наголосили на перспективах і перевагах навчання саме в нашому місті.