21 березня студенти гр. КТ-17, ЕІ-17, М-17, М-14 були запрошені на ознайомчу екскурсію до в/ч 3022. Хлопці переглянули кілька тематичних виставок- військової техніки, бойового екіпірування, стрілецької зброї.

Кінологи розповіли про специфіку дресирування службових собак.

Екскурсія мала також агітаційний характер.Юнаків закликали вступати до лав Збройних сил України, оскільки служба за контрактом на сьогодні в Україні престижна.

В рамках Дня відкритих дверей учні випускних класів шкіл міста відвідали лабораторію «Товарознавства та технологічного обладнання», де проводяться лабораторні та практичні роботи для студентів зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

            Лабораторія оснащена необхідним обладнанням та інвентарем, каталогами, зразками та упаковками товарів, нормативно-технічною документацією, і має відповідне комплексно-методичне забезпечення. На лабораторних і практичних заняттях студенти вивчають асортимент продовольчих та непродовольчих товарів, навчаються ідентифікувати асортиментні різновиди, проводити оцінку якості, визначають види фальсифікації, а також навчаються працювати на РРО , ваговимірювальному обладнанні та розв’язують ситуаційні вправи.

            Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є не тільки перспективною, сучасною але й дуже цікавою. Запрошуємо випускників шкіл міста та району отримати престижну та якісну освіту в нашому навчальному закладі.

17 березня  наш коледж запросив гостей на День відкритих дверей. Абітурієнтам та їхнім батькам було запропоновано ознайомчі екскурсії,  під час яких викладачі коледжу надали детальну інформацію про особливості та форми навчання на кожній із спеціальностей, проходження практики.

У рамках заходу відбувся яскравий і динамічний концерт та змістовна розмова про особливості та переваги навчання в Хіміко-технологічному коледжі, одному з найстаріших навчальних закладів Сумщини,  його переваги та деталі вступної кампанії 2018 року. 

« Якщо ви зацікавлені в розширенні світогляду, прагнете самореалізуватись й продовжити навчання після закінчення коледжу на ІІ-ІІІ курсах за спеціальністю в провідних вузах країни, тоді вам саме до нас», - резюмувала директор Т.І.Сорока.

Студентка групи БС-16 Щасна Марія стала переможницею ІІ етапу (обласного) Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Керівник – викладач української мови Щасна Н.І. Тепер дівчина готується до участі у ІІІ етапі, який проходитиме  28-30 березня на базі Криворізького обласного музичного коледжу.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів та успішного подолання завершального етапу змагання!

 

  Спортивні естафети – це не тільки корисно, видовищно, захопливо, а ще й дуже весело, причому не тільки для вболівальників, а, в першу чергу, для самих учасників. Вони пропагують здоровий спосіб життя, дають можливість не тільки тримати себе у належній спортивній формі, а й показати свою спритність, витривалість та зібраність. А ще – подібні командні змагання згуртовують. І не дивно! Адже перемога – одна на всіх! А це значить, що успіх залежить від зусиль кожного!

           Проведення спортивно-розважального конкурсу «Нумо, дівчата!»  в нашому місті вже стало традиційним . Так, 12 березня в БК «Зірка»відбулося загальноміське спортивно-розважальне дійство, присвячене Міжнародному дню жінок.  Наш коледж представляла команда з 4 чарівних учасниць – Везель Р., Товстухи М. (гр.ПТ-16), Чеботової О. (гр..ХТ-16), Денисенко С. (гр.БО-15). Серед інших – команди медучилища та Центру професійно-технічної освіти.

         Змагання складалися з 6 конкурсів, під час яких дівчата продемонструвати спритність, витривалість, загальну ерудованість.

Цей захід видався насиченим різноманітними веселощами, танцями, піснями, вправами, жартами Дівчата проявили себе хорошими господинями, активними спортсменками й просто веселими особистостями.

За результатами конкурсу команда Хіміко-технологічного коледжу виборола заслужену перемогу – І місце.

Усі учасники змагань були нагороджені солодощами та грамотами від міської ради.