19 та 20 червня відбувся захист дипломних проектів в групах М-13 і ТМ-13. Під час захисту студенти продемонстрували високий рівень знань
з теоретичної та практичної підготовки за час навчання у коледжі.

Зустріч з юністю.

17 червня 2017року відбулася зустріч випускників технікуму 1972року. Щирі вітання, радісні посмішки - люди спішили на зустріч зі своєю юністю. Кожен пройшов життєвий шлях, можна вже підбити певні підсумки здобутків і помилок, знайти сили виправити помилки і відкрито дивитися в очі майбутньому життю. Такий дух натхнення дав їм технікум, його викладачі(на жаль, не всі викладачі зараз живі, але тепла згадка залишилася на все життя).

Випускники відвідали музей історії коледжу, пройшлися коридорами технікуму, побачили аудиторії, згадали своє студентське життя і шкодували тільки про одне, що в їх час було трішки інакше. Але теж було весело, цікаво.

Не можна назвати когось окремо, бо боюся образити інших, не названих.

Всі випускники стали чесними, порядними людьми, прекрасними спеціалістами своєї справи, виховали дітей і продовжують виховувати онуків. Життя вирує! Так тримати!

Не загубитися в  житті.

Мобільна група екскурсоводів музею історії коледжу провела екскурсію для молодших школярів загальноосвітньої школи № 7 нашого міста. Тема екскурсії -«Події і  люди в історії і життя технікуму». Студенти - екскурсоводи розповіли про видатних випускників технікуму-коледжу, про їх досягнення і служіння нашій Батьківщині. А потім звернулися з питанням до екскурсантів: «Для чого ж треба вчитися?» і одержали відповідь: «Що б не загубитися в житті». Мета екскурсії була досягнута, діти правильно зрозуміли, що тільки освічена людина здатна не загубитися в житті і приносити користь своїй країні, своєму народові. У ході спілкування з’ясувався ще один цікавий момент: на прохання ведучого підвести руки, у  кого рідні навчалися в технікумі, підняли всі, навіть присутні вчителі.

14 та 15 червня у групі М-14 відбувся захист курсових проектів з дисципліни: "Обладнання підприємств галузі".

Студенти Самко О., Петренко О., Точило В., Демченко В. 3D-моделі апаратів, для яких робили розрахунки.

Під час захисту студенти продемонстрували високий рівень володіння теоретичним і практичним матеріалом.

14.06.2017 студенти групи ПТ-16 відвідали Шосткинський краєзнавчий музей. Студенти ознайомились з розвитком фото та кіноіндустрії, знаменними історичними подіями м. Шостки, вшанували пам’ять воїнів-учасників АТО, оглянули цікаві експозиції природи рідного краю, відвідали виставку картин місцевих художників.

Дякуємо співробітникам музею за теплу зустріч та змістовну екскурсію!