У КОЛЕДЖІ ВИПУСКНИЙ

В урочистій атмосфері 30 червня пройшло одне із найбільш пам’ятних свят – вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам Хіміко-технологічного коледжу.

89 вчорашніх студентів приймали привітання від викладачів, друзів, батьків.

Привітала випускників зі святом директор коледжу Сорока Тетяна Іванівна.

«Головне – не загубитися в цьому непростому житті. Бути гідними Кожедуба. Нехай вам завжди зустрічатимуться люди, які без проблем протягнуть руку допомоги. Щасливої дороги!» - побажала вона випускникам 2018 року.

Із найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями до своїх вихованців звернувся керівник групи ТИ-14 Зуєв А.М.. Не залишились випускники у цей день без батьківської ласки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті, до «своїх дітей» звернулася і мама випускника Ковальова Костянтина (гр.М-14). У свою чергу, випускники подякували наставникам за наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в коледжі.

І ось хвилююча мить – вручення дипломів молодших спеціалістів. Цей рік видався врожайним – 14 дипломів з відзнакою.

Упродовж кількох годин лунали пісні, захоплювали запальні танці народних колективів «Сузір’я» та «Світанку», були й сльози, хвилини смутку від розставання й радощі. Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити й створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога - широкою та світлою!

Прощавайте, безжурні студентські роки… Попереду вже самостійне доросле життя! Однак не забувайте свого гніздечка, стіни рідної Alma mater завжди радо зустрічатимуть кожного з вас!

2 липня стартувала приймальна кампанія 2018. Розпочала роботу приймальна комісія коледжу.

Прийом заяв та документів від осіб, що здобули базову загальну середню освіту, буде тривати до 14 липня.

Вступники отримують інформацію та роз’яснення щодо вступу для здобуття ОКР «Молодший спеціаліст», визначаються зі спеціальністю. Секретарі приймальної комісії надають консультації щодо оформлення заяв, переліку необхідних документів для формування особової справи, конкурсного відбору та зарахування на навчання.

Перелік документів для вступу для випускників 9,10 класів: ксерокопія паспорта, ідентифікаційного номера та довідки про місце реєстрації, оригінали свідоцтва про закінчення 9 класів з додатком, 4 фотокартки 3Х4.

Прийом документів для випускників 11 класів та ВПУ розпочнеться з 12 липня.

25 та 26 червня 2018 року студенти економічних спеціальностей груп Кс-15, Еп-15, Бо-15  складали державний екзамен за фахом.

Підсумки складання державного екзамену за фахом з економічних дисциплін дають можливість зробити висновок: рівень підготовки молодших спеціалістів з економічних спеціальностей відповідає сучасним вимогам освіти, а студентам присвоєно кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Слід відзначити, що студенти Денисенко Софія гр.Бо-15, Кириллова Валерія гр.Еп-15, Парненко Дарина гр.Еп-15, Гриньків Микола  гр.Кс-15, Мартиян Юлія гр.Кс-15, Новікова Анна гр.Кс-15, Плетньова Анастасія гр.Кс-15, Федоренко Олександра гр.Кс-15 підтвердили свій високий рівень знань. Вони отримають диплом з відзнакою.

Вітаємо групи Бо-15, Еп-15 та Кс-15 з успішним складанням державного екзамену за фахом!

25 червня відбувся захист дипломних проектів у групі  ТМ-14.  Студенти порівнювали виготовлення деталей базовим  та проектним способом, наводячи розрахунки технологічного процесу. Вітаємо!
20 червня відбувся перший захист дипломних проектів у групі М-14,  на якому були присутні представники British American Tobacco УКРАЇНА з м. Прилуки. Якість підготовки та захисту дипломних проектів приємно здивувала гостей. Бажаємо випускникам подальших успіхів у житті!