Викладачів ХТК імені І.М.Кожедуба ШІ СумДУ відзначено дипломами  І ступеня на Всеукраїнській
науково – практичній конференції.

17 травня в місті Маріуполі відбулась І Всеукраїнська науково – практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти: реалії та перспективи», організаторами якої виступив Маріупольський коледж ДВНЗ «ПДТУ». Більше 400 учасників (студентів та викладачів) представили свої роботи.

Компетентне журі якнайкраще оцінило роботу викладачів Пати П.С. та Євменової С.В., вони отримали дипломи І  ступеня, а роботу Трубіна М.П. відзначили сертифікатом.

Учасники конференції не лише поділилися науковими доробками, а й обмінялися практичним досвідом, обговорили проблеми навчальних закладів та перспективи розвитку.

Студенти та працівники коледжу виявили увагу та чуйність, відгукнувшись на благодійну акцію «Відкрий серце для добра», яка проводилась під патронатом Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Її метою став збір одягу, іграшок для цієї категорії дітей.

Зібрані речі студенти передали до реабілітаційного центру. Працівники Центру щиро подякували за розуміння та підтримку, висловили надію на плідну співпрацю.

Звітний концерту студентського клубу ХТК імені І. М. Кожедуба ШІСумДУ «Низький уклін тобі, моя свята земле»

Щороку наприкінці весни народні колективи студентського клубу коледжу -«Світанок», «Сузір’я» та СТЕМ - збирають своїх шанувальників на звітний концерт. Це справжнє свято таланту, творчості, наснаги – результат копіткої праці десятків юних талантів та їхніх керівників.

Цього року звітний концерт було присвячено трьом значним святам травня: Дню матері, Дню вишиванки та Міжнародному Дню сім’ї, яке святкується  15 травня.

Як завжди, в очікуванні позитиву, запалу та задоволення в актовому залі зібралося багато глядачів, щоб побачити улюблені номери, ознайомитися з прем’єрами року, прослідкувати за професійним зростанням колективів і просто порадіти успіхам своїх дітей, онуків, однокурсників, друзів, знайомих, своїх студентів. Незмінний і нестаріючий гопак, танок гуцулят, запальна «Чорноморочка», українські пісні («В нашому серці». «Добрий ранок, Україно!», «Мама казала»), гумористичні сценки («Іспит з літератури», «На лавочці» ) не залишили нікого байдужими.

Особливо зворушливий та урочистий момент святкового вечора - прощання з випускниками, які чимало років були окрасою та гордістю своїх колективів.  На адресу випускниць НВА «Сузір’я» прозвучали щирі слова визнання і похвали, мудрі напутні поради від наставника – керівника НВА «Сузір'я» Ірини Соколової.

Квіти, солодкі подарунки від студентської профспілки, подяки кожному творчому колективу та їхнім наставникам вручили директор Шосткинського інституту Наталія Тугай та директор коледжу Тетяна Сорока.

Вітаємо керівників наших народних колективів - Олега та Тетяну Демичів, Ірину Соколову, Геннадія Філона - ще з одним успішним і творчим роком, бажаємо наснаги й натхнення, нових планів і омріяних висот!

16 травня пройшли міські змагання з волейболу серед дівчат  з нагоди Дня Європи.

Від команди Хіміко-технологічного коледжу  імені Іван Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету взяли участь такі студенти:

Чеботова Олеся                    гр.ХТ-16

Вірнова Мілана                    гр.Бс-18

Нейман Наталія                   гр.Бс-18

Селівоненко Поліна             гр.Бс-18

Коваленко Анастасія           гр.Бс-17

Карпенко Карина                 гр.ХТ-18

Кирейчук Марина                гр.Бс-18

Вітаємо команду із зайнятим ІІІ місцем!

14-15 травня 2019 року відбулися обласні змагання з  легкої атлетики  за програмою обласної спартакіади ВНЗ І-ІІ р.а.  в м. Суми.

Від команди  Хіміко-технологічного коледжу  імені І.М. Кожедуба

Шосткинського інституту Сумського державного університету взяли участь

такі студенти:

Нещерет Руслан Ігорович                       група КТ-16

Блохін Артур Євгенович                       група ПТ-16

Кирейцев Дмитро Сергійович                група ПТ-17

Трофимець Данил Олександрович       група МІ-17

Удалий Ілля Нураддінович                     група КТ-18

Чеботова Олеся Олександрівна              група ХТ-16

Жоров Максим Іванович                         група МІ-16

Бронзовим призером зі штовхання ядра  став Удалий Ілля (гр. КТ-18).

Чемпіоном області зі стрибків у довжину - Блохін Артур (гр. ПТ-16).

Вітаємо призерів з перемогою!