У червні на березі річки Десна (с. Пирогівка) був проведений туристичний зліт під назвою  «Training-Fest -Щастя в долонях», у якому взяли участь студенти нашого навчального закладу.

Мета заходу - запровадження української культури на теренах Сумщини, залучення молоді до волонтерського, громадського руху, формування лідерських якостей, виховання почуття патріотизму.

За три дні зльоту його учасники взяли участь не тільки в тренінгах, а й у спортивних змаганнях з волейболу. Поспівали під гітару, натанцювалися на дискотеці просто неба і навіть завдяки теплій погоді досхочу поплавали в річці.. Кожний учасник був нагороджений сертифікатом.

Захід відбувся та подарував студентам гарний настрій, заряд бадьорості, енергії і почуття дружного колективу: «Ми разом! Ми найкращі!».

Загалом усі учасники, переповнені емоціями, по завершенні насиченого подіями туристичного зльоту одноголосно стверджували, що наступного разу знову братимуть участь у подібних змаганнях.