Не загубитися в  житті.

Мобільна група екскурсоводів музею історії коледжу провела екскурсію для молодших школярів загальноосвітньої школи № 7 нашого міста. Тема екскурсії -«Події і  люди в історії і життя технікуму». Студенти - екскурсоводи розповіли про видатних випускників технікуму-коледжу, про їх досягнення і служіння нашій Батьківщині. А потім звернулися з питанням до екскурсантів: «Для чого ж треба вчитися?» і одержали відповідь: «Що б не загубитися в житті». Мета екскурсії була досягнута, діти правильно зрозуміли, що тільки освічена людина здатна не загубитися в житті і приносити користь своїй країні, своєму народові. У ході спілкування з’ясувався ще один цікавий момент: на прохання ведучого підвести руки, у  кого рідні навчалися в технікумі, підняли всі, навіть присутні вчителі.