Зустріч з юністю.

17 червня 2017року відбулася зустріч випускників технікуму 1972року. Щирі вітання, радісні посмішки - люди спішили на зустріч зі своєю юністю. Кожен пройшов життєвий шлях, можна вже підбити певні підсумки здобутків і помилок, знайти сили виправити помилки і відкрито дивитися в очі майбутньому життю. Такий дух натхнення дав їм технікум, його викладачі(на жаль, не всі викладачі зараз живі, але тепла згадка залишилася на все життя).

Випускники відвідали музей історії коледжу, пройшлися коридорами технікуму, побачили аудиторії, згадали своє студентське життя і шкодували тільки про одне, що в їх час було трішки інакше. Але теж було весело, цікаво.

Не можна назвати когось окремо, бо боюся образити інших, не названих.

Всі випускники стали чесними, порядними людьми, прекрасними спеціалістами своєї справи, виховали дітей і продовжують виховувати онуків. Життя вирує! Так тримати!