В урочистій атмосфері 30 червня пройшло одне із найбільш пам’ятних свят - випускний вечір студентів Хіміко-технологічного коледжу.

110 вчорашніх студентів приймали привітання від викладачів, друзів, батьків.

Привітала випускників зі святом директор коледжу Сорока Тетяна Іванівна. Вона підкреслила, що подія ця водночас і радісна, й сумна. Радість від того, що випускники отримали путівку в самостійне професійне життя. Сумним цей день став тому, що студенти залишають стіни коледжу. Директор побажала випускникам міцного здоров’я, натхнення, гідної зарплати, добрих друзів на життєвому шляху.

Від імені керівників випускних груп слово взяла викладач Хабарова Лариса Михайлівна. Вона побажала молоді перемог у подальшому житті, а також порадила не втрачати інтерес до обраного фаху й ніколи не забувати про рідну альма-матер.

У відповідь випускники Зоря Анастасія та Соколик Владислав подякували викладачам та співробітникам коледжу за терпіння, професіоналізм.

В урочистій атмосфері директор Сорока Т.І. вручила випускникам 2017 року дипломи. До речі, цього року на рахунку випускників було 5 з відзнакою.

Наприкінці свята представникам випускних груп було даровано коровай як символ щастя й достатку.

Дорогі наші випускники!

Вітаємо вас зі святом й погожого вам всім вітру! Ми завжди чекаємо на вас у стінах рідного коледжу й будемо раді зустрічі з вами.

Подальших успіхів вам у житті, кар’єрі та навчанні!