1 вересня в актовій залі коледжу для студентів 1- 4 курсів була підготовлена тематична виховна година.

У рамках заходу відбулася урочиста посвята першокурсників в студенти. Молоді люди присягнули вчитися і працювати заради добробуту українського народу, процвітання української держави, збереження, збагачення славних та добрих традицій навчального закладу, зобов’язалися бути гідними звання студента Хіміко-технологічного коледжу.

Студенти-старшокурсники вручили першокурсникам атрибути студентського життя - символічний студентський квиток та ключ.

Учасники народних колективів коледжу – «Сузір’я» та «Світанок» - подарували гостям цікаві концертні номери.

Свято закінчилося.  Відсьогодні для першокурсників розпочинається "тернистий шлях до сяючих вершин науки". На них чекають студентські будні, навчальні аудиторії,  бібліотека, труднощі здобуття знань і радість пізнання.

Щасти вам на цьому шляху!