До 278 річниці від дня народження Шостки у читальній залі бібліотеки оформлена виставка-огляд  «Славетна Шостка у віночку України». Один із розділів виставки присвячений 74-й річниці звільнення міста від фашистських загарбників «Тих днів не змеркне слава».

Не залишилось поза увагою і свято  знань, просвіти, науки- 1 вересня.  Книжкова виставка «Освіта в Україні» знайомить відвідувачів з законодавчими і нормативними актами,

новими виданнями у галузі навчання, виховання, професійної підготовки та ін.  

Захист людини від всіляких небезпек в різних умовах її існування є невід’ємною і найдавнішою складовою людської життєдіяльності, що веде початок з часу виникнення людства. Сучасні умови життєдіяльності людини потребують суттєвого переосмислення категорії безпеки. У читальній залі бібліотеки оформлений «Куточок безпеки життєдіяльності». Користувачі бібліотеки отримають інформацію   щодо загальних закономірностей виникнення, поширення та впливу на людину шкідливих, небезпечних та уражаючих факторів у надзвичайних ситуаціях.  

Виставка «Україна – наш спільний дім» знайомить користувачів бібліотеки з основними державотворчими подіями  становлення незалежної України, вивчення основних засад  демократичного та суспільного ладу України, її досягнень за останні  роки.