3 вересня студенти коледжу взяли участь у параді навчальних закладів Шостки, присвяченому Дню міста.

Особлива честь очолювати колону коледжу випала кращим студентам-активістам громадського життя навчального закладу та спортсменам.

У колоні крокували  переможці та призери обласної спартакіади, у тому числі команди з міні-футболу, баскетболу, легкої атлетики, переможці та учасники міських спортивних та спортивно-розважальних заходів.

Об 11-й годині на ярмарку відбулася виставка декоративно-ужиткового мистецтва, де були представлені кращі роботи студентів коледжу. Вироби складні, з різною технікою виконання, але виконані напрочуд майстерно. Кожна з них – витвір мистецтва, який свідчить про знання  звичаїв і традиції свого народу, любов до України.

Загальна атмосфера свята захоплювала і відносила далеко від буденних турбот. Святкування пройшли дуже гарно, емоційно, принісши всім лише задоволення, приємні враження, нові цікаві зустрічі та гуляння у колі дружного колективу.