У рамках святкування Дня міста відбувся вже традиційний, парад вишиванок.

Понад 200 містян у яскравих  вишиванках під супровід  духового  оркестру, несучи в руках  національний прапор,  пройшлися  центральною вулицею міста. У цьому параді краси української вишивки взяли  участь  й наші студентки.

Тогож дня на центральній сцені проходив конкурс панянок «Королева свята». У ньому взяли участь шестеро чарівних дівчат, серед яких була і наша студентка -  Юлія Мартиян, яка відчайдушно боролася за титул королеви свята.

На шляху до перемоги їй довелося розкрити свою кулінарну майстерність, вгадувати народну українську пісню за мелодією, продемонструвати інтелектуані, хореографічні, вокальні та перукарні здібності. Титул королеви свята виборола студентка ШІ СумДУ Анастасія Коцюбан.