На Шосткинщину прибула агітаційна група військової частини 3018 Національної гвардії України 5 жовтня 2016 року гвардійці на чолі з начальником групи інформаційно-психологічного забезпечення майором Олександром Дроботом провели ряд зустрічей з солдатами-строковиками, військослужбовцями за контрактом, офіцерами військової частини 3022. Також агітаційна група відвідала Хіміко-технологічний коледж ім. Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету, де зустрілись зі студентами випускних курсів. А бажаючі юнаки навіть самотужки пройшли тест Купера, який вправно продемонстрував для них старший солдат за контрактом Станіслав Чумак. В ході бесіди наші студенти ознайомилися з умовами проходження військової служби за контрактом, порядком відбору, забезпечення всіма видами постачання, перевагами проходження служби в елітній частині Національної гвардії України – бригаді швидкого реагування. Наприкінці зустрічі воїни розповсюдили рекламні буклети військової служби за контрактом в лавах НГУ та побажали всім охочим стати професійними захисниками нашої Вітчизни.