Широко відомий той факт, що біг має позитивний вплив на здоров'я, фізичну форму і психологічний стан людини. Незважаючи на те, що бігати дійсно не так просто, як може уявлятися на перший погляд, формування корисної звички регулярно бігати дозволяє поліпшити здоров'я, зовнішній вигляд і настрій.

Уже стало традицією: на початку жовтня коледж за підтримки колишніх спортсменів та народного депутата Верховної Ради Молотка І.Ф. проводить легкоатлетичний крос, присвячений світлій пам’яті керівників фізичного виховання - Супруна В.М., Клещенка В.П. із залученням усіх навчальних закладів міста. Цього року, незважаючи на примхи осінньої погоди, на дистанцію вийшло 138 учасників різної вікової категорії. Ейфорія бігуна, як називають позитивні емоції після бігу, з'являється завдяки виробленню гормонів щастя - ендорфінів і ендоканобіноїдів. І своїм натхненням, енергією, завзятістю,  прагненням до перемоги всі учасники з радістю ділилися. У теплій, дружній атмосфері відбулося нагородження грамотами, медалями та цінними подарунками не тільки переможців, а й усіх учасників кросу.

А результати такі:

ІІІ місце      Чеботова Олеся

ІІ місце       Литвинова Тетяна

І місце        Северина Вероніка

Наш навчальний заклад докладає максимум зусиль у боротьбі за здоров’я людини. Він є одним із лідерів у справі масового розвитку фізичної культури і спорту нашого регіону. Приєднуйтесь до спортивних традицій коледжу і будете здорові, успішні та щасливі!