День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

У читальному залі бібліотеки коледжу представлена ілюстративно-документальна виставка  під загальною назвою «Українці – нація героїв». Матеріали представлені на ній доносять до користувачів історичну правду про героїв різних епох, які боролися   за   незалежність нашої держави. Один із розділів виставки розповідає про події і воїнів-героїв сучасної неоголошеної війни.

Також у гуртожитку співробітники бібліотеки до цієї дати провели турнір ерудитів «Ми козацького роду нащадки!». Студенти перенеслися на кілька століть назад, опинившись у козацькому колі. Усі присутні приймали активну участь у конкурсі. Переможці отримали призи.