День студента -  це свято, яке зближує та об’єднує студентську молодь, символізує юність, красу, романтику.

17 листопада в залі Центру естетичного виховання в Міжнародний день студента пройшов фестиваль-конкурс «Студентський дебют», де шосткинська молодь змагалася  між собою у форматі КВК. Участь у конкурсі взяли студентська родина Шосткинського інституту СУМ ДУ, ХТК ім. Кожедуба та медичного училища.

Тематика конкурсів ( привітання команд та основний номер) була тісно пов’язана з євроінтеграційними процесами. «Ми та Європа» - таке гасло обрано цього року.

Студенти – учасники команд - із натхненням поставились до реалізації своїх креативних задумів та продемонструвати прекрасне почуття гумору, створивши веселий настрій глядачам.

Гра вийшла цікавою й напруженою. Кожна з команд заслуговувала на увагу своїми мініатюрами й жартами. Журі ж відзначило кращих серед кращих.

Кубок інституту отримали студенти кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук, а також поїздку до історичного міста Чернівці.

Кубок міського голови   – медичне училище.

Щиро вітаємо учасників і переможців, бажаємо продовжувати змагатися, розвиватися, дарувати посмішку одне одному.