З 13 по 17 листопада 2017 року в Хіміко-технологічному коледжі був проведений Тиждень циклової комісії хімічної технології та інженерії за планом:

• 11 –  Виховна година з елементами психологічного тренінгу

«Як подолати труднощі»;

• 11 - Конкурс «Кращий технолог», 1 етап (теоретичний)
  • 11 - Інтелектуально – пізнавальна гра з професійним

спрямуванням      «Квадрошанс»

• 11 - Виховна година «Країна вранішнього сонця»
  • 11 – Конкурс «Кращий технолог», 2 етап (практичний)
  • 11 – Підбиття підсумків.

В  проведенні  вищевказаних  заходів  взяли  участь  студенти  груп  технологів   другого, третього  і  четвертого  курсів, а також були запрошені учні 9-го класу ЗОШ №7 м. Шостка.

Конкурс «Кращий технолог»   проходив у формі олімпіади з питань спеціальних  хімічних дисциплін (1-й етап) і лабораторного практикуму (2-ий етап). При визначенні переможця враховувалася також участь студента у інших заходах Тижня.

Виховний захід «Країна вранішнього сонця» готували студенти групи ХТ-16 під керівництвом викладача Семяник Н.І.

В  інтелектуально-пізнавальній грі професійного спрямування  «Квадрошанс» (ведучий і автор гри викладач Зуєв А.М.)  взяли  участь  студенти  3  курсу  груп Т-15,  ТИ-15. Безпосередньо учасниками гри були 12 студентів. У фінальній тур вийшли чотири гравця: Малишенко Вікторія, Чиж Вікторія (гр.ТИ-15), Червак Тетяна і Шикунов Микита  (гр.Т-15).     Переможцем  гри «Квадрошанс» стала студентка гр.ТИ-15 Малишенко Вікторія.

Виховну годину «Як подолати труднощі» проводила психолог Сергієнко Ю.Є.

В конкурсі «Кращий технолог» перше місце поділили Березняк Олександр і Чиж Вікторія (гр.ТИ-15), друге місце посів Шикунов Микита (гр.Т-15).