Ушанування пам’яті  жертв голодомору

23 листопада викладач  Почтовая  О.А.  провела лекцію-дискусію на тему: «Суцільна колективізація. Голодомор 1932-193 р.р.».

Студенти групи КТ-17 мали змогу ознайомитись з найбільш трагічною сторінкою життя нашої держави, катастрофою, яку пережив наш народ.

Під час  лекції першокурсники переглянули матеріали Українського інституту національної пам`яті, які були доповнені документальними свідченнями очевидців з державного архіву області. Під час перегляду відеоспогадів очевидців голодомору у фільмі «Шосткинщина у 1932-1933 р.р.», що був створений випускниками коледжу разом  з викладачем Почтовою О.А., студенти мали змогу поринути в історичне минуле нашого краю, висловити власну точку зору щодо трагічних подій 1932 -1933 р.р.

Першокурсники також поділилися інформацією про  спогади своїх рідних, яким довелося пережити голодні роки.