На практичному занятті студентам коледжу була організована екскурсія по Шосткинському ТЕЦ.
Шосткинська ТЕЦ - провідне підприємство міста, найбільша теплоелектроцентраль Сумської області, з встановленою електричною потужністю 115 МВт і тепловою потужністю - 611 Гкал. Основне паливо - природний газ, аварійно-резервне паливо - мазут.
Система теплозабезпечення р. Шостка - закрита, централізована, включає шосткинської ТЕЦ та 8 районних котелень. З них ТЕЦ і 5 котелень входять до складу ТОВ "ШП "Харківенергоремонт". Також до його складу входять 6 центральних теплопунктів (ЦТП).
За весь час перебування на цьому об'єкті я багато чого побачив, пізнав нового. Було дуже цікаво проходити повз різні цеха і слухати, як працюють ті чи інші прибори, як перетворюються електроенергія в менш потужну і навпаки, як очищюється вода спеціальним чином.
Все це спонукає цікавитися і пізнавати все більш нове та сучасне.