Холодний Яр.

20 грудня студентам коледжу презентували історико-документальний роман Юрія Юрійовича Горліса-Горського «Холодний Яр».

У ході презентації висвітлювалися ключові події Української революції 1917-1921рр..

Студенти мали змогу пригадати ідеї історичних, військових і політичних діячів 100-літньої давності, що прагнули досягти суверенності та соборності для нашої держави.

Першокурсники завдяки історичній карті пригадали місце утворення Холодноярської республіки та прослідкувати бойовий шлях селянської повстанської армії, що захищала цей регіон.

Студенти також познайомились із родиною Чучупаків, яка втратила в ці буремні часи трьох синів-отаманів: Василя, Петра та Олексу. Саме вони відіграли важливу роль у становленні Холодноярської республіки.

Перегляд документального фільму «Машина часу. Українська Народна Республіка: 100 років» допоміг відчути  та зрозуміти  складні перепетії української історії.