Інтерактивна лекція «Нацистська окупація України. Рух Опору»

23.01.2018 р. в музеї Хіміко-технологічного коледжу ім. І. Кожедуба ШІ Сум ДУ відбулась інтерактивна лекція «Нацистська окупація України. Рух Опору» для студентів групи КТ-17.

Використовуючи тематичні музейні експозиції, викладач Почтовая О.А. ознайомила студентів із «новим порядком», встановленого німецькими окупантами не тільки на території України, а й в рідному місті. Було розкрито злочини, які відбувались на території закладу в роки війни.

Першокурсники не тільки прослуховували навчальний матеріал, а й самі активно залучалися до освітнього процесу. Шукали відповіді на питання та ділилися своїми роздумами. Так Грановський Михайло та Короткевич Владислав розповіли про життя своїх близьких під час  німецької окупації.

Така методика проведення лекції веде до активної взаємодії, що дає можливість залучити студентів до самостійної розумової діяльності під час самого лекційного заняття та позааудиторний час.