Говорити про Шевченка без пафосу, дійсно, важко. Адже без перебільшення видатний письменник, художник, борець за правду і свободу є символом України.

Його вірші, поеми й просто короткі фрази є джерелом надії і стимулом до боротьби вже понад 200 років. Велет Слова й Духу, він сповна виконав свою місію, сіючи в душу свого народу зерна національного самоусвідомлення, почуття гідності, людинолюбства, прагнення до волі, незалежності, єдності.Слова Тараса Шевченка залишаються актуальними й сьогодні.

Чи йдеться про долю України, чи про особисту драму, чи про життєві сентенції взагалі…До чергової річниці від дня народження Кобзаря студенти 1-3 курсу коледжу - Щасна Марія (гр.БС-16), Рак Анастасія (гр..ХТ-16), Мартиян Юлія (гр.КС-15), Хміль Сергій, Карпенко Вікторія, Борисенко Дарина (гр.БС-17), Аврошко Єлизавета (гр.ХТ-17), Панченко Альона (гр.ПТ-16) – підготували поетичний мікс із творів Шевченка. Він вийшов надзвичайно мотиваційним та актуальним.Окрема подяка за операторську роботу й творчий підхід до реалізації задуму студентові гр.ПТ-16 Артуру Блохіну.