Весна, як жінка. Жінка, як весна:

Буває ніжна, а бува примхлива,

То зазвучить грайливо, як струна,

А то раптово вибухне, мов злива!..

06 березня,  напередодні найпрекраснішого та найніжнішого  жіночого дня, у коледжі відбувся святковий концерт. В актовій залі панувала атмосфера свята і весняного тепла.

Усім представницям чарівної статі ведучий Геннадій Філон та  студенти дарували зі сцени теплоту сердець, доброту усмішок, щирість побажань і гарний настрій.

Народні колективи «Сузір’я» та «Світанок» подарували глядачам напередодні свята справжню насолоду – магію танцю та співу. До речі, кілька хореографічних номерів були прем’єрними.

Червоною ниткою сценарію стало оспівування краси та величі української жінки, жінки-матері, жінки коханої, піднесення її ролі, значення та престижу в українській культурі та історії.

Директор коледжу Т. І. Сорока привітала присутніх із першим святом весни, побажавши наснаги та творчих злетів. Було відзначено солодкими подарунками групи, які взяли активну участь у підготовці та проведенні Масляної.

Зі святом, дорогі Жінки, любові та краси!!!