Спортивні естафети – це не тільки корисно, видовищно, захопливо, а ще й дуже весело, причому не тільки для вболівальників, а, в першу чергу, для самих учасників. Вони пропагують здоровий спосіб життя, дають можливість не тільки тримати себе у належній спортивній формі, а й показати свою спритність, витривалість та зібраність. А ще – подібні командні змагання згуртовують. І не дивно! Адже перемога – одна на всіх! А це значить, що успіх залежить від зусиль кожного!

           Проведення спортивно-розважального конкурсу «Нумо, дівчата!»  в нашому місті вже стало традиційним . Так, 12 березня в БК «Зірка»відбулося загальноміське спортивно-розважальне дійство, присвячене Міжнародному дню жінок.  Наш коледж представляла команда з 4 чарівних учасниць – Везель Р., Товстухи М. (гр.ПТ-16), Чеботової О. (гр..ХТ-16), Денисенко С. (гр.БО-15). Серед інших – команди медучилища та Центру професійно-технічної освіти.

         Змагання складалися з 6 конкурсів, під час яких дівчата продемонструвати спритність, витривалість, загальну ерудованість.

Цей захід видався насиченим різноманітними веселощами, танцями, піснями, вправами, жартами Дівчата проявили себе хорошими господинями, активними спортсменками й просто веселими особистостями.

За результатами конкурсу команда Хіміко-технологічного коледжу виборола заслужену перемогу – І місце.

Усі учасники змагань були нагороджені солодощами та грамотами від міської ради.