11 квітня в БК « Юність» відбулось феєричне дійство - відбірковий тур обласного фестивалю-конкурсу

« Студентська весна».

Продемонстрували свої здобутки  в царині мистецтва творчі колективи Хіміко-технологічного коледжу імені І.М.Кожедуба, Шосткинського  інституту СумДУ та медучилища.

На розсуд публіки та поважного журі студенти винесли цікаву та насичену програму. Конкурс проходив у кількох номінаціях: естрадний та народний вокал; сучасна і народна хореографія; інструментальний жанр та театральне мистецтво.

Програма включила як уже відомі, так і дебютні номери. Студенти подарували глядачам теплі усмішки й позитивні емоції. Голова журі, заступник міського голови Ніна Сіваєва,  подякувала учасникам  концерту за підтримку та розвиток кращих культурних традицій. Завершився фестиваль-конкурс нагородженням творчих народних колективів "Світанок", "Сузір'я", "Спєц-Смех" та їхніх керівників грамотами та подарунками.