14 травня в коледжі в рамках щорічної програми «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» відбувся тренінг з основ фінансової грамотності. У заході взяли участь студенти 2-3 курсів економічного профілю.

Тренери, представники СумДУ, під час спілкування з молоддю розповіли про основні правила користування платіжними картками, операції, які можна здійснити через платіжний термінал, банкомат та Інтернет–банкінг «Приват 24». Окрему увагу було зупинено на сучасних видах шахрайства та основних правилах безпеки, які допоможуть захистити себе від несанкціонованого зняття коштів та неправомірних дій третіх осіб.

Під час тренінгу майбутні фінансисти ознайомились із абеткою прав споживача, навчились складати власний бюджет доходів і витрат, опрацювали різні методи планування витрат, розглянули правила фінансової безпеки при користуванні платіжною карткою та уникнення крадіжки персональних даних.

Досвід проведення подібних тренінгів, без сумніву, має позитивні результати: студенти отримують від гри задоволення, підприємницький азарт, практичні навички при застосуванні різних прийомів і методів економічного аналізу.