Відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України - знаменна подія на багатовіковому шляху історії культури та державності нашого народу. Запровадження християнства мало значний вплив на духовний розвиток суспільства.

Саме тому в рамках відзначення цих подій 14 травня для студентів Хіміко-технологічного коледжу була організована оглядова екскурсія до храму Різдва Христова.

Під час просвітницького заходу відбулася зустріч молоді та викладачів  Хабарової Л.М., Шевченка В.М., Почтової О.А. з духовенством. Отець Олександр  розповів присутнім про духовну сутність хрещення з точки зору православ’я, розкрив зміст таких понять, як «любов до ближнього», «добрі справи і зло». Студенти також  ознайомилися  з історією та особливостями архітектури храму.

Це паломництво було спрямоване не тільки на формування почуття поваги до духовної та історичної спадщини українського народу, а й на поєднання минулого і сьогодення. Так, у пішохідній екскурсії містом викладач  Почтовая О.А. ознайомила групу з найбільш цікавими архітектурними об'єктами Шостки та історією їх створення.