23 травня в актовій залі Хіміко-технологічного коледжу народний вокальний ансамбль «Сузір’я» під керівництвом Ірини Соколової підготував для шанувальників пісні феєричне свято, відзвітувавши таким чином про плідну роботу протягом навчального року.

Зі сцени звучали улюблені пісні і нові композиції, відомі народні твори в сучасній обробці та попурі українських і зарубіжних хітів, співали солісти і дуети. Виступало чимало друзів ансамблю - відомі в Шостці танцювальні колективи: студія сучасного танцю «Едем», ансамбль сучасного танцю «Let’s go», студія танцю DREAM DANCE, клуб спортивного танцю «Реверанс», - а також гості з м. Конотопа - рок-гурт «Новий день».

Зворушливим був момент прощання випускників зі своїм ансамблем. Цього року вісім яскравих зірочок полишили «Сузір’я».

Квіти, солодкий подарунок і щирі слова вдячності отримав колектив від керівників навчальних закладів – директора Хіміко-технологічного коледжу Сороки Т.І. та директора Шосткинського інституту СумДУ Тугай Н.О.

Схвильовані обличчя учасників колективу, щасливі обличчя батьків, багато гостей! Особлива урочиста, святкова атмосфера! Усе це говорить про те, що звітний концерт "Сузір'я"  відбувся на високому культурному рівні і став  значною мистецькою  подією у житті нашого міста!