31 травня на базі cпортивного комплексу «Свема» пройшло традиційне свято – День здоров’я, приурочене до чергової річниці від дня народження випускника Шосткинського технікуму, тричі Героя Радянського Союзу, льотчика-аса, маршала авіації Івана Кожедуба.

Мета заходу –  пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку. У змаганнях взяли участь студенти 1-4 курсів Хіміко-технологічного коледжу та Шосткинського інституту, учні шкіл № 1, 6, 4 та ліцею.

Програма спортивного свята була насиченою. Молодь змогла проявити себе як у командних видах спорту, так і в особистих заліках: змагання з армреслінгу, піднімання гирі, стрибки зі скакалкою.

Кульмінацією заходу були змагання з перетягування канату, під час якого учасники та вболівальники отримали величезний заряд позитивних емоцій.

Як підсумок – перемогла дружба. Усі учасники та переможці спартакіади коледжу, яка  проходила протягом навчального року, були відзначені грамотами та солодкими призами.