Мітинг до дня  народження славетного земляка Івана Кожедуба

8 червня Шосткинщина урочисто відзначила 98-му річницю від дня народження тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації, льотчика-аса І.М.Кожедуба.

З цієї нагоди біля музею нашого славетного земляка, колишнього випускника технікуму відбувся мітинг, де були присутні представники міської влади, депутатського корпусу, ветерани, школярі, студенти, громадськість.

Цього дня у святкових заходах традиційно взяли участь кращі курсанти Харківського національного університету повітряних сил України, який з 2004 року носить ім’я Івана Кожедуба.

Учасники мітингу вшанували пам'ять героя, згадали про його подвиги, яскраві фрагменти біографії.

Звісно, та незаперечна істина, що Кожедуб є нашою гордістю й вічною славою, знайшла відлуння в серцях присутньої молоді.

До бюсту Героя було покладено квіти. Пам'ять загиблих вшановано хвилиною мовчання.