25 та 26 червня 2018 року студенти економічних спеціальностей груп Кс-15, Еп-15, Бо-15  складали державний екзамен за фахом.

Підсумки складання державного екзамену за фахом з економічних дисциплін дають можливість зробити висновок: рівень підготовки молодших спеціалістів з економічних спеціальностей відповідає сучасним вимогам освіти, а студентам присвоєно кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Слід відзначити, що студенти Денисенко Софія гр.Бо-15, Кириллова Валерія гр.Еп-15, Парненко Дарина гр.Еп-15, Гриньків Микола  гр.Кс-15, Мартиян Юлія гр.Кс-15, Новікова Анна гр.Кс-15, Плетньова Анастасія гр.Кс-15, Федоренко Олександра гр.Кс-15 підтвердили свій високий рівень знань. Вони отримають диплом з відзнакою.

Вітаємо групи Бо-15, Еп-15 та Кс-15 з успішним складанням державного екзамену за фахом!