У КОЛЕДЖІ ВИПУСКНИЙ

В урочистій атмосфері 30 червня пройшло одне із найбільш пам’ятних свят – вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам Хіміко-технологічного коледжу.

89 вчорашніх студентів приймали привітання від викладачів, друзів, батьків.

Привітала випускників зі святом директор коледжу Сорока Тетяна Іванівна.

«Головне – не загубитися в цьому непростому житті. Бути гідними Кожедуба. Нехай вам завжди зустрічатимуться люди, які без проблем протягнуть руку допомоги. Щасливої дороги!» - побажала вона випускникам 2018 року.

Із найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями до своїх вихованців звернувся керівник групи ТИ-14 Зуєв А.М.. Не залишились випускники у цей день без батьківської ласки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті, до «своїх дітей» звернулася і мама випускника Ковальова Костянтина (гр.М-14). У свою чергу, випускники подякували наставникам за наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в коледжі.

І ось хвилююча мить – вручення дипломів молодших спеціалістів. Цей рік видався врожайним – 14 дипломів з відзнакою.

Упродовж кількох годин лунали пісні, захоплювали запальні танці народних колективів «Сузір’я» та «Світанку», були й сльози, хвилини смутку від розставання й радощі. Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити й створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога - широкою та світлою!

Прощавайте, безжурні студентські роки… Попереду вже самостійне доросле життя! Однак не забувайте свого гніздечка, стіни рідної Alma mater завжди радо зустрічатимуть кожного з вас!