19 вересня в Легкоатлетичному манежі Сумського державного університету вшанували студентів-спортсменів, їхніх тренерів та колектив вишу з нагоди Міжнародного дня студентського спорту.

Ректор СумДУ Анатолій Васильєв зазначив, що нині в університеті близько 2,5 тисяч студентів активно займаються спортом, відвідують різні секції, 500 із них – призери чемпіонатів загальноукраїнського, європейського та світового рівнів. «Завдяки студентам наших навчальних закладів студентський спорт Сумщини потужний – він перемагав, перемагає і буде перемагати!» - підсумував ректор.

Грамотою Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації відзначили старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту СумДУ Олександра Лисенка; викладачів фізичного виховання Машинобудівного коледжу СумДУ Івана Соболєва, Федора Бойченка та керівника фізичного виховання Хіміко  - технологічного коледжу ШІ СумДУ Миколу Данюченка.