Біг загартовує волю до перемоги !

28 вересня 2018 року на базі нашого коледжу пройшов  легкоатлетичний крос, присвячений світлій пам'яті керівників фізичного виховання ХТК імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ - Супруна Віктора Миколайовича і Клещенка Віктора Павловича.

У кросі взяли участь загальноосвітні заклади міста  № 9,5,8,12,7,1, гімназія ДПТНЗ ШВПУ №19, ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» №13, медучилище, Хіміко-технологічний коледж ШІ Сум ДУ, Шосткинський інститут Сум ДУ та ветерани спорту міста.

«Спорт – це здоров’я, а здорове життя – великі перспективи», – переконані

учасники легкоатлетичного кросу.

Завершився легкоатлетичний крос нагородженням переможців та призерів, щирими вітаннями й найкращими побажаннями їм подальших спортивних досягнень. Організатори та учасники змагань щиро вдячні вболівальникам за активну підтримку.

Змагання з легкоатлетичного кросу дійсно стало святом здоров’я та здорового способу життя, а Олімп підкоряється тим, хто наполегливо долає труднощі, уміло поєднуючи навчання із щоденними тренуваннями.