З 8  жовтня   в бібліотеці коледжу проходив Тиждень права в рамках  професійного свята - Дня юриста.  Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року № 1022/97. Це професійне свято людей, які повинні служити закону, стояти на захисті прав і свобод українців. До речі, дата Дня юриста України обрано зовсім не випадково. Вважається, що саме 8 жовтня в 1016 році Ярослав Мудрий видав звід законів "Руська правда", що став згодом правовою основою для розвитку централізованої держави - Київської Русі.

Співробітники бібліотеки ознайомили студентів   з правами, обов’язками та відповідальністю згідно з чинним законодавством України, Декларації ООН про права людини та Конвенції ООН про права дитини. Під час зустрічі розглядалися життєві приклади, аналізувалися конкретні ситуації. Викладач Лапінська О.О. для студентів усіх груп 2 курсу провела правовий орієнтир "Є права у кожного із нас".

До уваги студентів була представлена віртуальна виставка-презентація «Права людини».