На сьогодні тема торгівлі людьми особливо актуальна серед студентської молоді.  Адже саме вони  схильні до ризикованих вчинків, емоційні й довірливі.  Студенти як найактивніші користувачі мережі Інтернет нехтують умовами безпеки, розміщуючи особисту інформацію на сторінках у соцмережах; часто перебувають у пошуках додаткового заробітку і при цьому не мають достатнього досвіду в спілкуванні з роботодавцями, не надто вимогливі щодо питань офіційного працевлаштування та умов праці.

З метою підвищення обізнаності студентів з проблеми торгівлі людьми, створення умов для формування безпечної поведінки в умовах ризику були проведені інформаційно-просвітницькі заходи.

Свої знання щодо проблеми студенти відобразили на тематичних плакатах.

Наскільки актуальною для нашої країни є дана проблема, студенти усвідомили, переглянувши відеосюжет «Життя на продаж». Після чого відбулось активне обговорення історій реальних людей, які потрапили в пастку.

Студенти та викладачі коледжу також взяли участь у вуличній акції «Хода за свободу».