Зустріч з майстром сучасної української прози Максом Кідруком

29 жовтня в міській бібліотеці  ім. Л.М.Толстого відбулася захоплива зустріч із молодим, талановитим українським сучасним письменником, мандрівником, лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» - Максимом Кідруком. У заході взяли участь і студенти коледжу.

У свої 34 роки Макс відвідав понад 28 країн світу, серед  яких країни Південної Америки, Африки, Австралії та Океанії. Саме деякі матеріали подорожей лягли в основу його книг.

Максим Кідрук розповів гостям не лише про країни, у яких перебував, а й яскраво продемонстрував та прокоментував фотокадри, які, до речі, можна переглянути на його офіційному сайті.

Окрім цього, письменник презентував свої книги, які написав за досить короткий проміжок часу.  Особливу увагу автор зосередив на останньому романі «Де немає Бога», який з’явився в продажу у вересні 2018 року.