Що необхідно людині, щоб бути  щасливою? Одразу ж у голові з’являється безліч думок і чималий список бажаного… Насправді навчитися бути щасливим дуже просто: слід почати зі свого мислення . Від того, які думки у нас переважають, залежить настрій, поведінка, бажання працювати, спілкуватись і т.п.

            На жаль, сучасна людина оточена з усіх боків такими умовами, за яких складно бути оптимістом. І саме тому кожному просто необхідно навчитися керувати напрямком своїх думок і виробити в собі звичку мислити позитивно, так само, як маємо звичку чистити одяг від бруду.

            Викладач, мабуть, як ніхто інший повинен бути оптимістом. Оскільки його внутрішній стан дзеркально відображується на професійній діяльності.

31 жовтня в рамках семінару – практикуму «Від компетентного педагога до успішного студента»  викладачі ЦК машинобудування працювали над темою «Позитивне та негативне мислення . Самооцінка та самовдосконалення». Кожен з присутніх мав змогу проаналізувати свій емоційний стан та рівень самооцінки за допомогою тестових методик.

Викладачі ознайомилися з практичними техніками розвитку позитивного мислення, розглянули приклади з життя. Підсумком роботи стало виконання  спільного творчого завдання «Роль позитивного мислення у професійній діяльності викладача», над яким комісія працювала активно, згуртовано, з гарним настроєм і почуттям гумору.