9 листопада – День української писемності та мови. Дата збігається з православним святом – днем ушанування преподобного Нестора-літописця. Адже дослідники вважають, що саме з його праці - «Повісті минулих літ»- починається писемна українська мова.

Уже стало традицією відзначати це свято в бібліотеці коледжу.

У читальній залі   презентовано ілюстративну книжкову виставку «Народом шанована, поетами оспівана». На виставці представлені художні твори, зокрема поезія українських авторів, книжкові видання про історію походження української мови, вислови та цитати відомих людей про її красу.

8 листопада бібліотеку відвідали  студенти  гр. КТ -18, БС-16. Для них співробітники бібліотеки підготували  інформ-досьє «Історія української мови», в якому розповіли про тяжку долю нашої співучої мови, про її шлях до здобуття статусу державної.

Для студентів, які проживають у  гуртожитку,  співробітники бібліотеки провели  відеоекскурс «Мова-душа народу». За допомогою мультимедійної презентації студенти дізналися про історію писемності, скорботний календар української мови.  Учасники заходу  мали можливість перевірити свої знання, взявши участь у  мовознавчій вікторині «Веселкова наша мова».