Насильство в сім’ї: знати, щоб уникнути та допомогти

У рамках акції «16 днів проти насильства», яка проходить у нашому коледжі, студенти ІІ курсу писали власне висловлення на тему: «Насильство в сім’ї руйнує її».

Твір треба було написати у форматі ЗНО, щоб відшліфувати на практиці навички написання найважливішого завдання.

Студенти поділилися своїми думками щодо рецептів запобігання насильству в родині, висловили переконання, що будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї стосовно іншого є неприпустимими з точки зору як закону, так і моралі.

До слова: в Україні щороку реєструється близько 150 тис. повідомлень до поліції про насильство в сім’ї. За оцінками експертів – це, у кращому випадку, лише 10 % від реальної кількості фактів;

- в абсолютній більшості випадків - до 97 % - жертвами насильства в сім’ї стають жінки.