З 29 листопада по 3 грудня у м. Вінниці пройшов  турнір із футзалу в рамках Спортивних ігор України серед студентів коледжів і технікумів. Тут виступили збірні з 14 областей. Честь Сумщини захищала команда Хіміко-технологічного коледжу імені Івана Кожедуба, посилена декількома гравцями з Путивльського педагогічного коледжу.

Команди були розділені на 4 групи. Наші футзалісти двічі упевнено перемогли: дніпропетровських футболістів вони переграли з рахунком 5:1, команду Донецької області – 6:1.

У півфіналі команда Сумщини зустрілася з господарями турніру — збірною Вінниччини. Наші обіграли суперника з рахунком 3:1 і вийшли у фінал. У вирішальному матчі команда, на жаль, поступилася іванофранківцям з рахунком 2:6.

У складі срібних призеров, яких тренував Андрій Брюховецкий, виступили Максим Гарбуз, Богдан Буханченко, Тимур Васильцов, Арсен Гурєєв, Роман Тиснуть, Руслан Тиснуть, Андрій Петрушенко, Владислав Щербань, Руслан Нещерет, Олексій Чернов, Іван Сенченко, Ярослав Москаленко.

Вітаємо срібних призерів з перемогою!