4 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, на базі СК «Свема» пройшов традиційний міський конкурс «Нумо, хлопці!». Мета його – активізація військово-патріотичної та спортивно-масової роботи серед допризовної молоді міста.

Показати свою вправність та вишкіл взялися чотири команди з різних навчальних закладів міста: Шосткинського медучилища, Хіміко-технологічного коледжу, Вищого професійного училища № 19, Центру професійно-технічної освіти.

Одягання захисного комплекту бійця, протигаза, заряджання магазину, естафетна смуга перешкод  - усі ці завдання  оцінювало компетентне журі. Крім того, глядачів приємно вразили підготовлені командами візитні картки.

У підсумку перше місце вибороли юнаки з Шосткинського медучилища. Команда коледжу під промовистою назвою «кожедубівці»  посіла в Конкурсі друге  місце,  розділивши його з гравцями Вищого професійного училища.  Центр професійно - технічної освіти – на ІІІ місці.

Наші хлопці в синьо-жовтих спортивних костюмах ще раз довели: традиції славетного земляка, льотчика Кожедуба, не меркнуть з часом. А наш навчальний заклад готує гідну зміну, справжніх патріотів, які зможуть захистити рідну землю, бо гартують для цього свою волю й бойовий дух.