10 грудня  2018 року  у рамках проведення Тижня циклової комісії природничо-математичних дисциплін відбулася лекція-диспут “Криптовалюта в Україні та світі”. Захід підготував викладач коледжу Шкіра А.М. На лекції були присутні слухачі підготовчих курсів, які навчаються в школах міста.

З лекцією, яка супроводжувалася показом презентації, виступив студент групи БС-16 Шкіра Андрій, переможець Всеукраїнської конференції та учасник Міжнародної конференції. Він проаналізував види криптовалют,  їхні переваги й небезпеки.

Слухачі із зацікавленістю прослухали лекцію. Після чого лектор відповів на запитання.

У заході також взяли участь студенти групи МІ-17, які розповіли про причини падіння курсу біткоіна, спрогнозували шляхи його  розвитку й показали сферу застосування криптовалют.

На думку слухачів підготовчих курсів, вони отримали достатньо цікавої й водночас невідомої для них інформації.