20 грудня в коледжі відбувся захід, приурочений до новорічно-різдвяних свят. Аби присутнім студентам та викладачам було весело та цікаво,  провели дійство у формі «капусника».

Розпочалося свято з урочистостей та відзначення кращих юнаків - спортсменів, срібних призерів з футзалу першості України серед студентів коледжів та технікумів.

До присутніх із вітальним словом звернулася директор коледжу Т.І.Сорока. Вона зазначила, що пишається нашими спортсменами, які гідно захистили честь нашої області  в м. Вінниці, і сподівається на подальші перемоги.

Почесними грамотами та подарунками були відзначені викладачі фізичного виховання Брюховецький А.А.(тренер команди) та Данюченко М.І., а також юні футболісти - Максим Гарбуз, Богдан Буханченко, Тимур Васильцов, Арсен Гурєєв, Роман Тиснуть, Руслан Тиснуть, Андрій Петрушенко, Владислав Щербань, Руслан Нещерет, Олексій Чернов, Іван Сенченко, Ярослав Москаленко.

Студентський капусник пройшов завзято і дуже весело. Дві команди – «Сейчас все будет» та «Піраміди» - демонстрували свою креативність й винахідливість в основному конкурсі та візитній картці. Учасники шоу показували театралізовані сценки із студентських реалій, життя молоді та щиро зізнавалися, як вони готуються до сесій. У підсумку всі команди були відзначені грамотами Хіміко-технологічного коледжу та подарунками.

Також цікаві номери для глядачів підготував народний студентський театр естрадних мініатюр «Спецсміх».