20 січня Україна відзначила День пам’яті захисників Донецького аеропорту, оборона якого тривала 242 дні. Бої за стратегічний об’єкт  стали символом незламності та бойового духу українського війська, а захисники терміналів отримали прізвисько - «кіборги». Тільки за офіційними даними, за час оборони аеропорту загинуло більше 200 українських бійців, ще півтисячі отримали поранення.

Тоді ж, 20 січня 2015 року, під час виконання бойового завдання в районі міжнародного аеропорту "Донецьк" трагічно загинув наш земляк, випускник Хіміко-технологічного коледжу імені І.М.Кожедуба Іван Євдокименко. Йому було всього 22…..

Війна посилає жорстокі випробування. Ми втрачаємо кращих людей, справжніх Героїв. Своє ім’я Ваня вже вписав золотими літерами в історію рідної школи, коледжу, рідного міста, рідної землі. Наш священний обов’язок - пам’ятати Героїв, які віддали своє життя за українську державу.