Відлунням минулих і сьогоднішніх боїв був пронизаний тематичний концерт, який пройшов у  Хіміко-технологічному коледжі імені І.М.Кожедуба 6 травня 2019 року і був присвячений Дню пам’яті і примирення та  74- річниці перемоги у Другій світовій війні.

Це світле й разом із тим сумне свято припадає на початок чудового місяця – травня. І в шелесті молодого листя можна ще й досі відчути відлуння минулих страшних війн, через які довелося пройти нашому народові.

Студентство радо вітало почесних гостей:  ветеранів праці і ветеранів коледжу. На сцені відбувалося дійство, яке не залишило нікого байдужим. Пісні воєнних років, вірші, театралізовані постановки, присвячені важким рокам війни, створили урочисту атмосферу.

Різноманітні художні номери народних колективів «Сузір’я», «Світанок» порадували всіх глядачів. Ведучі концерту зазначили, що естафету мужності, вірності рідній землі, естафету патріотизму й героїзму ветеранів Другої світової війни приймають нащадки, які боронять рідну Україну й віддають за неї свої життя. Багато випускників коледжу захищали й захищають цілісність та суверенітет нашої держави на сучасному етапі історії.

Шану нескореному бойовому духу віддали організатори свята  нашому землякові, тричі Герою Радянського Союзу, найрезультативнішому пілоту винищувальної авіації СРСР, майстрові наступального поєдинку  - Іванові Кожедубу, який жодного разу не був збитий сам, за що й був удостоєний звання «Сокіл Батьківщини».

«Не бути війні! Бути миру! Щастя дітям!» – трепетно звучали зі сцени слова учасників концерту.

Вічна слава і пам’ять усім, хто віддав за рідну землю своє життя!