Галузь знань

07 «Управління та адміністрування»

Спеціальність

072  Фінанси, банківська справа та страхування

Кваліфікація

Молодший спеціаліст з фінансів

Термін навчання

2 роки 10 місяців на основі базової загальної освіти

1 рік 10 місяців на базі повної загальної середньої освіти, робітничої професії за фахом

Форма навчання

Денна

Форма фінансування

Бюджет / Контракт

Фінанси, банківська справа та страхування – елітна спеціальність. Створення нових підприємств, банківських, страхових, інвестиційних  компаній, реформування та вдосконалення державних фінансових органів  є передумовами для стійкого  попиту  на висококваліфікованих  фахівців  з  фінансів, банківської справі  та страхування.

Саме фінансисти, банкіри  володіють   глибинами банківських  та  фінансових таємниць: вмінням заробляти, зберігати, приумножувати та управляти грошовими потоками.

Сьогодні  фінанси  є  життєва  важливою системою  в  економіці, на них базуються бюджет, фінансовий достаток всієї економіки країни в цілому; до них належать  податки,  доходи, прибуток, бюджет, пенсії, дотації, фінансові санкції.

Саме таких висококваліфікованих спеціалістів сьогодні потребують  державні  та  комерційні  підприємства, банківські  та фінансові  установи, податкові та фінансові  інспекції, інвестиційні  та  страхові  компанії, інші організації  та установи.

Спеціальність «Фінанси, банківська страва та страхування»  надає прекрасні можливості щоб знайти цікаву, сучасну, престижну  і потрібну суспільству професію!

Спеціальність «Фінанси ,банківська справа та страхування» для студента-випускника — це:

перспектива: швидке кар’єрне зростання в реальному секторі економіки;

престиж: перевага випускника на ринку праці;

високий професіоналізм: новітні інформаційні і освітні технології;

унікальність: знання, відповідні часу;

ваше майбутнє: професія фінансист — безпрограшний вибір.

Фахівець з фінансів може займати посади:  брокер (посередник) з цінних паперів;  дилер (продавець) з цінних паперів; агент страховий; інспектор обмінного пункту; молодший державний інспектор; інспектор митний; інспектор кредитний;  інспектор-ревізор; контролер-оператор; бухгалтер; касир.

Отримавши спеціальність фінансиста ви зможете працювати: - на підприємствах та організаціях виробничої та невиробничої сфер, - у податковій інспекції,- у банках, - в органах митної служби,  в бюджетних установах та державних фондах,  у страхових компаніях,  у казначействі,  у торгівельно-посередницьких фірмах,  у наукових і проектних установах, - у біржових установах.

Студенти здійснюють навчання з використанням  комп’ютеризованих обчислювальних засобів та систем; з найсучаснішим програмним забезпеченням.

Час простих рішень і легких грошей давно минув, настала ера професіоналів! Навчаючись за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» . ви станете фахівцями  високого класу!