Циклова комісія автоматизації та комп’ютерно – інтегрованих технологій  є випускної.  Комісія випускає молодших спеціалістів техніків- електромеханіків зі спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва».

У цикловій комісії працюють 6 викладачів, які мають високу педагогічну кваліфікацію та великий стаж роботи. Циклова комісія має дуже гарну матеріально-технічну базу,  яка постійно поповнюється і оновлюється. Студенти займаються у добре обладнаних кабінетах та лабораторіях. Кабінети і лабораторії оснащені сучасними приладами і обладнанням, мікропроцесорною технікою та персональними комп’ютерами.  Є все необхідне для отримання якісного навчання та отримання  гарної професії.

У 21 столітті неможливо представити сучасне виробництво без автоматизації технологічних  процесів та комп’ютерніх технологій, і ні одне виробництво не може працювати без енергетики.  Циклова комісія готує фахівців для обслуговування і експлуатації автоматичних систем, приладів, засобів автоматизації та електричних мереж. Після закінчення коледжу студенті отримують диплом й отримують кваліфікацію молодший спеціаліст, технік - електромеханік зі спеціальністю «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва». Це дає право випускникам коледжу працювати у різних галузях промисловості, крім того випускники мають можливість поступати на другий та третій курс вищого навчального закладу за фахом.

Шановні абітурієнти, юнаки та дівчата, як що ви хочете йти у ногу з сучасністю та отримати якісну спеціальність, яка є вимогливою на сучасному етапі, приходьте до нашого навчального заклад . Ми чекаємо вас.

Голова комісії:

Пантюхін Олександр Федорович закінчив Казанський хіміко – технологічний інститут в 1981 році з спеціальності «Автоматизація і комплексна механізація хіміко – технологічних процесів». У коледжі працює з жовтня 1985 року.

Викладачі комісії:

Пата Павло Сергійович - закінчив Шосткинський інститут Сумського Державного університету в 2010 році з спеціальності «Системи управління та автоматики». У коледжі працює з вересня 2010 року.

Мартиненко Ярослава Олександрівна закінчила Шосткинський інститут Сумського Державного університету в 2010 році з спеціальності «Системи управління та автоматики». У коледжі працює з вересня 2015 року.

Царенко Анатолій Георгійович закінчив Одеський політехнічний інститут в 1975 році з  спеціальності «Автоматизація і комплексна механізація хіміко – технологічних процесів». У коледжі працює з жовтня 1971 року.

Кондратенко Юрій Вікторович закінчив Новочеркаський політехнічний інститут в 1977 році з спеціальності «Автоматизація і комплексна механізація хіміко – технологічних процесів». У коледжі працює з 1982 року.