Костоглод Олександр Іванович

Скринник Євгеній Анатолійович

Шкіра Анатолій Миколайович
Вища кваліфікаційна категорія, викладач-методист

Викладачі комісії природничо-математичних дисциплін викладають наступні дисципліни:
- загальноосвітній цикл:

• фізика;
  • астрономія;
  • математика;
  • інформатика;

- цикл математичної, природничо-наукової підготовки:

• вища математика;
  • фізика;
  • інформатика та комп’ютерна техніка;
  • комп’ютерна техніка та програмування;
  • комп’ютерна техніка;
  • основи комп'ютерної техніки;

- цикл професійної та практичної підготовки:

• основи програмування та програмне забезпечення;
  • обчислювальна математика та програмування.

Освіта формує не людину взагалі,
а людину даного суспільства і для даного суспільства.

Карл Мангейм

Студентство в Україні складає вагому частку суспільства, яка зайнята специфічною працею - навчанням. В умовах демократизації і гуманізації освіти, її спрямованості до культури, освітня діяльність представляє весь універсум цінностей культури і культурних форм життя, необхідних для становлення і саморозвитку студента.
Успіх у навчанні багато в чому залежить від умов життя і побуту студента, ставлення до нього вузівського колективу, тієї ролі, яку він у ньому відіграє.
Викладачі комісії впроваджують в освітянський процес інтерактивні методи навчання, які реалізують взаємозалежну і взаємозумовлену діяльності педагога і студентів, спрямовані на отримання теоретичних й практичних навичок і забезпечують розв'язання завдань навчання.
Умовою успішності роботи студентів є формування стійкого інтересу до обраної професії і методів оволодіння її особливостями. Саме зацікавленість студентів визначає привабливість дисциплін природничо-математичного циклу.
Зі студентами проводиться індивідуальна робота під час занять та проведення консультацій. Студенти, які мають достатній та високий рівень знань залучаються до участі у внутрішніх та обласних олімпіадах.
На засіданнях комісії викладачі постійно здійснюють обмін досвідом щодо форм і методів аудиторної та позааудиторної роботи студентів з метою підвищення ефективності та зменшення їх репродуктивної роботи. Німецький письменник Бертольд Брехт сказав, що "людина, для якої двічі два дорівнює чотирьом, і це саме собою зрозуміло, ніколи не стане великим математиком"..
Щорічно проводиться Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін. Позааудиторні заходи, які вібуваються протягом Тижня циклової комісії сприяють, розвитку творчої толерантності у відношеннях груп і окремих студентів, вихованню патріотизму, духовності, вдосконаленню навичок та знань студентів.
Викладачі комісії постійно займаються самоосвітою, беруть активну участь у роботі обласних методичних об’єднань. Результатом цієї роботи є видання посібників та публікації робіт в періодичних виданнях.
Основні завдання викладачів комісії: формування в студентів впевненості, що вони самі здатні керувати своїм життям, навчити їх приймати самостійні рішення, розвинути сильні боки характеру, допомогти справлятися зі стресами, оскільки усе це є підґрунтям розвитку інтелекту успіху.

Немає методів навчання зовсім
поганих або зовсім добрих.
Усе залежить від обставин, місця й часу,
від системи, у якій цей засіб використовують.

А. С. Макаренко