Культурно-просвітницькі заходи бібліотеки  на грудень

Бібліотека – це той храм, де завжди

народжується і зберігається духовність.

До 295 років від дня народження Григорія Савича Сковороди (1722-1794), українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, музиканта виставка-подорож «Мандрівний фiлософ»

До дня народження Олександра Олеся (1878-1944) (справжнє прізвище — Кандиба) українського письменника, поета, драматурга, представника символізму, нашого земляка (народився в м.Білопіллі  Сумської обл.) виставка одного автора

«З журбою радість обнялась...»

До Міжнародного дня волонтерів та до Дня благодійництва виставка-огляд «Волонтер – це стан душі»

До Дня Збройних Сил України   виставка-репортаж «Українські захисники»

До Дня місцевого самоврядування інформаційна полиця «Місцеве самоврядування в Україні»

До 100 років з початку збройного опору Української Народної Республіки проти російської агресії (17.12.1917) та до 100 років від дня прийняття VI Універсалу Української Центральної Ради (1918). (Декларував незалежність України. УНР проголошувалася «самостійною, ні від кого не залежною, вільною суверенною державою українського народу»)  інформ.куточок «Україна гідна Незалежності»

До Міжнародного дня боротьби з корупцією тематичний перегляд видань  «Корупція вбиває! Протидій!»

Прес-калейдоскоп

«Видатні українці-жертви сталінських репресій»

• До 125 років з дня народження Миколи Куліша (1892-1937), українського письменника, режисера, драматурга світового масштабу, громадського діяча, газетяра і редактора, діяча української освіти, педагога;
  • До 140 років від дня народження Гната Мартиновича Хоткевича (1877-1938), українського письменника, актора, мистецтвознавця;
  • До125 років з дня народження Михайла Семенка (1892-1937), українського поета, яскравого представника футуризму в українській літературі;
  • До140 років з дня народження Степана Рудницького (1877-1937), українського географа і картографа, академіка, основопорядника української фізичної, політичної та військової географії
  • До 125 років від дня народження Оле́ни Іванівни Степа́нів (псевдо — Олена Степанíвна) (1892-1963) — українського історика, географа, громадської та військової діячки; першої в світі жінки, офіційно зарахованої на військову службу у званні офіцера; четара Української Галицької Армії.

До 80 років з дня народження В’ячеслава Максимовича Чорновола (1937-1999), політика, журналіста, публіциста виставка- діалог «Життя, присвячене Україні»

Почитай на дозвіллі

Важливим напрямом змісту виховання студентської молоді, чинником гармонійного розвитку особистості є художньо-естетичне виховання.

Співробітники бібліотеки коледжу   долучають студентів до світу прекрасного творами живопису, музики тощо.

У читальній залі   підготували постійно-діючу  виставку «Доторкнись до краси». На виставці знайшли своє місце альбоми репродукцій художників різних епох. Один із розділів презентує українське мистецтво.

Для студентів, які проживають у гуртожитку співробітники бібліотеки провели екскурсію в прекрасний світ живопису.  Бібліотекар  Яцевюк А.А.,  створила мультимедійну презентацію до якої увійшли найвидатніші  твори художників ХІХ-ХХ століття і ознайомила студентів з альбомами репродукцій, книгами та журнальними публікаціями про них.