Важливим напрямом змісту виховання студентської молоді, чинником гармонійного розвитку особистості є художньо-естетичне виховання.

Співробітники бібліотеки коледжу   долучають студентів до світу прекрасного творами живопису, музики тощо.

У читальній залі   підготували постійно-діючу  виставку «Доторкнись до краси». На виставці знайшли своє місце альбоми репродукцій художників різних епох. Один із розділів презентує українське мистецтво.

Для студентів, які проживають у гуртожитку співробітники бібліотеки провели екскурсію в прекрасний світ живопису.  Бібліотекар  Яцевюк А.А.,  створила мультимедійну презентацію до якої увійшли найвидатніші  твори художників ХІХ-ХХ століття і ознайомила студентів з альбомами репродукцій, книгами та журнальними публікаціями про них.