Розклад роботи колективів студентського клубу

 

Народний ансамбль
 танцю  „Світанок”

Акробатика
(ансамбль Світанок”)

Вокальний колектив
„Сузір’я”

Народний
СТЕМ
«Спєц-смєх»

понеділок

«Веснянки»:
15.00-17.00,
«Світанчата»:
17.05-19.05
індивідуальне заняття
19.10-21.00

Індивід.заняття
20.00-21.00

Молодша гр.: 12.00- 14.40

Старша:
14.40-15.30

18.00-21.00
робота над новими номерами
та підбір матеріалу

вівторок

«Світанчата»:
16.00-18.00,
Старша група
18.05-20.05
індивідуальне заняття
старша група
20.10-21.00

"Матрьошки"
15.00-16.30
(хлопці);
16.35-18.00
(дівчата);
"Світанчата"
18.05-20.05
Індивід.заняття
20.10-21.00

Молодша гр.: 12.00- 14.40

Старша:
14.40-15.30

18.00-21.00
Групове заняття

середа

«Матрьошки»:
15.30-17.00, «Веснянки»:
17.05-19.05
індивідуальне заняття
19.10-21.00

Індивід.заняття
20.00-21.00

Молодша гр.: 12.00- 14.40

Старша:
14.40-15.30

18.00-21.00
Індивідуальне заняття

четвер

«Світанчата»:
16.00-18.00, Старша група
18.05-20.05
індивідуальне заняття
старша група
20.10-21.00

Індивід.заняття
20.00-21.00

Молодша гр.: 12.00- 14.40

Старша:
14.40-15.30

18.00-21.00

Групове заняття

п'ятниця

«Матрьошки»:
15.30-17.00,
«Світанчата»:
17.05-19.05
(разводки)
Старша група
19.10-21.00

Індивід.заняття
20.00-21.00

Молодша гр.: 12.00- 14.40

 

18.00-21.00
робота над новими номерами
та підбір матеріалу

субота

 

"Веснянки"
14.00-15.30
Старша група
15.35-17.35
Індивід.заняття старша група
17.40-18.40;
Індивід.заняття
18.45-20.00

 

16.00-18.00

Групове заняття

неділя

Старша група
11.00-14.00,
«Веснянки»:
14.10-16.10
(разводки)

"Світанчата"
14.00-16.00
(хлопці);
16.05-18.00
(дівчата);

 

17.00-20.00

Індивідуальне заняття

КЕРІВНИКИ

Демич Тетяна Іванівна

Демич Олег Володимирович

Мельник Наталія
Василівна

Соколова Ірина
Юріївна

Філон Геннадій Федорович

 

Розклад роботи cпортивного клубу "Олімп"

олімпійські види спорту

 

Вид спорту

відповідальний

1.

баскетбол

Михайленко С.М.

2.

волейбол (юнаки)

Данюченко М.І.

3.

настільний теніс

Нестеренко О.В.

4.

футбол

Єгорченков Г.О.

5.

легка атлетика

Данюченко М.І.

6.

волейбол (дівчата)

Сенько А.В.

не олімпійські види спорту

Вид спорту

відповідальний

1.

атлетична гімнастика

Бураков В.А., Данюченко М.І.

2.

футзал

Єгорченков Г.О.

3.

футзал

Нестеренко О.В.

4.

фітнес-пілатес

Супрун О.П.

5.

пауерліфтінг

Лень В.І.

6.

індерхокей

Яковенко О.В.