Новини коледжу

28 квітня – День охорони праці

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими і канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули чи постраждали під час виконання професійних обов’язків.
            Цього дня більше ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

У  Шосткинському фаховому коледжі імені Івана Кожедуба Сумського державного університету  створена та діє певна система управління охороною праці, періодично проводяться навчання працівників з питань охорони праці та пожежної безпеки і контроль їх знань.

Кожен рік студенти коледжу у межах відзначення Дня охорони праці беруть участь в онлайн- вікторині «Охорона праці – запорука життя!». Цьогоріч переможцем цієї вікторини став студент гр. МІ-20 Максим Стакан.

Щорічно в коледжі адміністрація разом з представниками профспілки проводить  перевірку стану кабінетів, лабораторій і майстерень, яка серед інших питань передбачає контроль стану охорони праці і пожежної безпеки. За результатами перевірки видається наказ по коледжу.

Здобувачі освіти технічних  спеціальностей коледжу вивчають охорону праці як важливу галузь діяльності людства, опановуючи такі навчальні дисципліни, як «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці та охорона праці у галузі»; крім того, у курсових та дипломних обов′язковим є розділ «Охорона праці», де проєктанти наводять організаційні та технічні заходи і засоби, які б зберігали здоров′я та життя працівників на виробництвах,  що визначено темою їхніх проєктів. Необхідний для цього матеріал студенти збирають під час виробничої та переддипломної практик, перебуваючи на підприємствах нашого міста.

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.